Hledáme nové kolegy pro Ostravu a Frýdek-Místek
Staňte se členem našeho týmu s možností flexibilního nastavení pracovní doby dle Vašich aktuálních časových možností. Využijte příležitost přivydělat si!
Náplní práce je sjednávání finančních úvěrů, jednání s klienty, navrhování vhodného řešení pro klienta, marketingové aktivity, účast na poradách týmu.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME
SŠ vzdělání,znalost PC na uživatelské úrovni, prodejní dovednosti, reprezentativní vystupování, samostatnost, zodpovědnost, loajalita, čistý trestný rejstřík
CO VÁM NABÍZÍME
zázemí společnosti, důkladné zaškolení, podpora ze strany manažera, zajímavé produktové portfolio, práce na IČ-volná pracovní doba, nastavení si vlastních cílů

Nástup možný ihned.
Životopisy zasílejte na email: pujckakomukoliv@seznam.cz
Informace na tel. čísle 773 833 608

Tipař

Myslíte, že práce úvěrového poradce není Váš šálek kávy, přesto potřebujete malý přivýdělek? Nevadí, můžete nám zaslat kontakt na člověka, který půjčku poptává, tento kontakt bude zpracován a v případě uzavření obchodu budete odměněni na základě naší domluvy. 

Celá ČR

Kontaktujte nás

Zaujala Vás některá z nabídek práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kariéra

  • 02.05.2016 15:11

    Volné pozice

    Hledáme kolegy na pozici: -úvěrový poradce -tipař úvěrů - inzertní specialista

Kontakt

Půjčky pro Moravu a Slezsko- Jana Kovaříková
Ostravská 1551
Frýdek-Místek
73801

773 833 608
IČ: 01329626

Půjčky pro zaměstnance, důchodce i podnikatele!

Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru. 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode